Nordic walking z warsztatami fotograficznymi w Górkach Śląskich

Nordic walking z warsztatami fotograficznymi w Górkach Śląskich

Już w najbliższą sobotę, 17-go października Gminne Centrum Kultury w Nędzy zaprasza wszystkich miłośników przyrody, ruchu na świeżym powietrzu oraz pasjonatów fotografii do Górek Śląskich na warsztaty fotograficzne, połączone ze spacerem nordic walking. Start o godzinie 8.00 z Alei Dębowej.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Prowadzącymi spotkanie będą Adam Wajner oraz Łukasz Kałuża – mieszkańcy Górek Śląskich, pasjonaci fotografii przyrodniczej i podróżniczej. Uczestnicy warsztatów podczas spaceru malowniczą aleją dębową oraz trasą miejsc pamięci po dawnej granicy polsko-niemieckiej, poznają tajniki dobrej fotografii i planowania kompozycji z zastosowaniem różnych perspektyw, a także dowiedzą się, czym jest głębia ostrości i jak świadomie ją wykorzystać.

Wydarzenie jest kolejną propozycją mieszkańców Górek Śląskich, realizowaną w ramach inicjatywy „Dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze Górek Śląskich i Szymocic”, zgłoszoną do projektu „Przystanek Kulturalny Nędza”.

Zapisy na warsztaty oraz dodatkowe informacje pod numerem: 606237183. Udział bezpłatny.
Uwaga: istnieje możliwość wypożyczenia kijów do nordic walking po wcześniejszym zgłoszeniu.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu spotkania w razie niepogody.

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2020”.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Plecenie wianków, slajdowisko o Ugandzie i warsztaty DIY – kolejne inicjatywy lokalne za nami

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.