Ankieta, nt. lokalnych zagrożeń społecznych w Żorach

Ankieta, nt. lokalnych zagrożeń społecznych w Żorach

Od 25 sierpnia do 30 września, na terenie Żor, realizowana jest ankieta, związana z opracowywaniem diagnozy lokalnych zagrożeń społecznych.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Miasto zachęca do udziału w badaniu:

Pozyskane w badaniach dane statystyczne będą wykorzystane do analiz i opracowań zbiorczych dotyczących sytuacji społecznej. Będą one stanowiły podstawę do opracowania skutecznych działań, mających na celu przeciwdziałanie zagrożeniom społecznym w Żorach.

Badania realizowane są metodą internetową oraz papierową przez ankietera prowadzącego badania w terenie. Ankietę można wypełnić TUTAJ.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Piknik rodzinny z HRmax’em

VII Żorskie Dni Rodziny

Utrudnienia na 929

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl