Nie będzie strajku w WSS nr 3!

To dobre wiadomości dla pracowników i pacjentów rybnickiego szpitala. Spór zbiorowy – zakończony, strajku nie będzie. Podpisano porozumienie i pracownicy otrzymają podwyżki.

Jak powiedział Michał Sieroń, rzecznik WSS nr 3 w Rybniku:

Podpisaliśmy porozumienie, które skończyło spór zbiorowy. Mowa o podwyżce 350 zł dla wszystkich pracowników, którzy nie byli objęci podwyżkami systemowymi oraz nie dostali podwyżki, w związku z wynagrodzeniem minimalnym.

Pracownicy szpitala otrzymają 350 zł w tym roku, przy czym kwota ta będzie rozbita na dwie raty. Pierwsza rata zostanie wypłacona 1 marca, natomiast druga – 1 lipca.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

sesja powiatu Previous post Nie dla oczyszczaczy powietrza!
Next post Pierwszy, potwierdzony przypadek koronawirusa w Polsce!

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds