nożownika

Zatrzymali nożownika

Policjanci z Komisariatu Policji w Boguszowicach, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności wczorajszego ataku na 28-latka. Został on kilkukrotnie zraniony przez przypadkowego nożownika. Poszkodowany ma rany kłute, trafił do szpitala.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Wczoraj, około godz. 21.45 w rejonie wybiegu dla psów w Rybniku przy ulicy Sztolniowej podczas spaceru z psem grupa osób napotkała mężczyznę, który zaczął zaczepiać pupila należącego do 28-latka. Spacerowicze poprosili o nie drażnienie psa. Mężczyzna odszedł, jednak po pewnym czasie wrócił na miejsce i ugodził właściciela psa nożem. Zadał ciosy w ramię, klatkę piersiową i udo. Jak informuje policja:

Jeden ze świadków zdarzenia pobiegł za sprawcą. W toku czynności kryminalni zatrzymali 46-letniego mieszkańca Rybnika. W sprawie zatrzymano również 38-latkę podejrzaną o utrudnianie czynności kryminalnym

Cały czas prowadzone są czynności w tej sprawie. Życiu poszkodowanego nie zagraża niebezpieczeństwo.

Źródło i zdjęcia: Śląska Policja

nakrętki dla Krzysia Previous post Nakrętki dla Krzysia Gorzawskiego
luzuje obostrzenia Next post Rząd luzuje obostrzenia. Niestety, NIE u nas