Zatrzymali nożownika

Zatrzymali nożownika

Policjanci z Komisariatu Policji w Boguszowicach, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności wczorajszego ataku na 28-latka. Został on kilkukrotnie zraniony przez przypadkowego nożownika. Poszkodowany ma rany kłute, trafił do szpitala.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net

Wczoraj, około godz. 21.45 w rejonie wybiegu dla psów w Rybniku przy ulicy Sztolniowej podczas spaceru z psem grupa osób napotkała mężczyznę, który zaczął zaczepiać pupila należącego do 28-latka. Spacerowicze poprosili o nie drażnienie psa. Mężczyzna odszedł, jednak po pewnym czasie wrócił na miejsce i ugodził właściciela psa nożem. Zadał ciosy w ramię, klatkę piersiową i udo. Jak informuje policja:

Jeden ze świadków zdarzenia pobiegł za sprawcą. W toku czynności kryminalni zatrzymali 46-letniego mieszkańca Rybnika. W sprawie zatrzymano również 38-latkę podejrzaną o utrudnianie czynności kryminalnym

Cały czas prowadzone są czynności w tej sprawie. Życiu poszkodowanego nie zagraża niebezpieczeństwo.

Źródło i zdjęcia: Śląska Policja

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.