Kultura w sieci

Multikino w Rybniku powraca

Multikino w Rybniku powraca z seansami filmowymi już 22 lipca. Cinema City pozostaje zamknięte dla amatorów wielkiego ekranu.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Otwarcie kin w czasach pandemii

Chociaż większość Multikin oraz Cinema City zostało otwartych już na początku lipca, kinomaniacy z Rybnika musieli uzbroić się w cierpliwość. Kina Multikino oraz Cinema City miały zostać uruchomione 3 lipca. Tak się jednak nie stało. Od wczoraj na stronie Multikina można przeczytać o nowych otwarciach kin.

Powraca Multikino

Od 22 lipca można będzie oglądać filmy na wielkim ekranie w Bydgoszczy, Katowicach, Kielcach, Olsztynie, Radomiu, Rumi, Rybniku, Słupsku, Włocławku i Zabrzu.

Jak można zobaczyć na stronie Multikina, od 22 lipca we wznawiających działalność Multikinach będzie można zobaczyć między innymi film „Na topie”, horror „Annabelle wraca do domu”, thriller „Niewidzialny człowiek” oraz „Dunkierkę”. W repertuarze znajdą się też produkcje, które wcześniej były wyświetlane przez bardzo krótki okres.

Multikino dla najmłodszych

Jest także oferta dla najmłodszych. Na wielki ekran powrócą animacje „Kraina lodu 2”, „Naprzód”, film „Król lew” i „Sonic. Szybki jak błyskawica”. W repertuarze znajdzie się również film familijny „Czworo dzieci i coś” i „Turu. W pogoni za sławą”. Ponadto od 22 lipca będziecie można zobaczyć przedpremierowo najnowszą animację „SCOOBY-DOO!”.

Koncert André Rieu

23 lipca we wszystkich otwartych kinach będzie można zobaczyć bestsellerowy koncert „André Rieu, czyli 70 lat młodości”. Zawiera on najważniejsze muzyczne momenty z dotychczasowej kariery artysty. Jest to ciekawa propozycja dla wszystkich tych, którzy kupili bilety na koncert André Rieu w tym roku. Ze względu na pandemię koncert w Gliwickiej Arenie został przeniesiony.

Multikino zaprasza także do zapoznania się z nowymi procedurami bezpieczeństwa.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Źródło i grafika: Multikino
Zdjęcie: Pixabay

marihuana Previous post 17 latka w szpitalu po zażyciu narkotyków
Next post Wakacje z MOKiem 2020