Mieszkaniec Żor dachował na zjeździe w Rybniku

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło 1 grudnia w Rybniku, na zjeździe z DW 935 w ulicę Wodzisławską, około 13:40. Policjanci ruchu drogowego rybnickiej komendy ustalili, że kierujący alfa romeo jechał z nadmierną prędkością, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w plastikowe zapory, po czym jego samochód dachował.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Policjanci z rybnickiej drogówki ustalili, że kierujący alfa romeo 23-letni mieszkaniec Żor, na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków jazdy. W związku z tym młody mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w plastikowe zapory, a następnie jego samochód „dachował”. Po badaniu alkomatem, okazało się, że kierujący był trzeźwy. Jego zdrowiu, a tym bardziej życiu, nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Jednak za spowodowanie kolizji drogowej mężczyzna został ukarany mandatem karnym.

Po raz kolejny policja apeluje do kierowców o zdjęcie nogi z gazu, szczególnie teraz, kiedy zmienna pogoda utrudnia prowadzenie pojazdów:

Pierwsze przymrozki, szybko zapadający zmrok i zmienna pogoda utrudniają prowadzenie pojazdów. Pamiętajmy, aby w okresie jesienno-zimowym w sposób szczególny zadbać o swoje bezpieczeństwo, poprzez odpowiednie przygotowanie samochodu oraz zdjęcie nogi z gazu. Brak należytej ostrożności i wyobraźni może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych zdarzeń.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Problem ze śmieciami i ich odbiorem w Czerwionce-Leszczynach

Uszkodził cztery samochody na kwarantannie

zarządzanie budżetem Previous post Racjonalne zarządzanie budżetem, receptą na trudne czasy
Bieg po moczkę i makówki odwołany Next post „Bieg po moczkę i makówki” przegrywa z pandemią

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds