Uszkodził cztery samochody na kwarantannie

Uszkodził cztery samochody na kwarantannie

Policja z Rudy Śląskiej zatrzymała wandala, który uszkodził cztery samochody na ulicy Modrzejewskiej. Sprawca miał w tym czasie przebywać na kwarantannie. Grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Policjanci z Komisariatu I w Rudzie Śląskiej zatrzymali mężczyznę. To obywatel Ukrainy, który zamiast przebywać na kwarantannie, pijany biegał po ulicy Modrzejewskiej i niszczył zaparkowane samochody. Straty zostały oszacowane na blisko 13 tysięcy złotych.

Jak informuje Śląska Policja:

23-latek po przyjeździe do Polski miał odbywać obowiązkową kwarantannę, a w rzeczywistości wraz z kolegami upił się i odreagował na samochodach sąsiadów

Mężczyzna usłyszał już zarzut zniszczenia mienia, a policjanci przesłali informację o złamaniu zasad kwarantanny do służb sanitarnych. Teraz o jego losie będzie decydował sąd. Nie dość, że grozi mu 5 lat więzienia, to jeszcze wysoka kara za złamanie kwarantanny.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl