Mecz w ramach finału B śląskich rozgrywek

Mecz w ramach finału B śląskich rozgrywek

19.02.2021 r. w Szkole Podstawowej Nr 28 w Wodzisławiu Śl. odbyło się spotkanie rewanżowe drużyn MKS Wodzisław Śl. oraz MCKS Czeladź w ramach rozgrywek koszykówki chłopców finału B kategorii U13M (rocznik 2008 i młodsi).


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net


Pierwszy mecz wodzisławska drużyna grała na wyjeździe. Mimo ambitnej walki, trwającej od początku do końca, ulegli zespołowi z Czeladzi 43:58.
Do meczu rewanżowego zawodnicy przystąpili bojowo nastawieni i bardzo skoncentrowani.

Od pierwszych minut wodzisławianie kontrolowali przebieg gry, nie oddając prowadzenia ani na sekundę. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem MKS Wodzisław Śl. różnicą dziewięciu punktów. Druga część spotkania to dalsze systematyczne powiększanie przewagi, efektem czego była pewna wygrana 67:49 (kwarty 16:8, 13:12, 17:13, 21:16).

Jak relacjonuje trener drużyny, Mirosław Pielorz:

Dobra gra drużyny i czynione stałe postępy napawają optymizmem przed kolejnymi meczami śląskich rozgrywek

Najlepszym zawodnikiem meczu był kapitan dryżyny – Kamil Ochodek, który zdobył 29 punktów, trafiając między innymi trzykrotnie zza linii – rzut za 3 punkty.

W meczu uczestniczyli:

Na zdjęciu górny rząd od lewej: Mirosław Pielorz /trener drużyny/ Jakub Jachimowicz, Kacper Kamiński, Kacper Lamla, Michał Borkowski, Kamil Ochodek, Wojciech Gawliczek, Kamil Szeremeta, Maciej Pielorz (kierownik drużyny).
Dolny rząd od lewej: Patryk Chłapek, Tomasz Kolarczyk, Filip Pielorz, Tymoteusz Kubica, Filip Dziak, Jakub Świderek.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

MKS Wodzisław Śląski znów na szczycie!

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.