Masz kwarantannę? Numery telefonu w sanepidzie – nieaktualne!

Masz kwarantannę? Numery telefonu w sanepidzie – nieaktualne!

Rybnicki sanepid poinformował, iż dotychczasowe numery telefonu dla osób zakażonych COVID-19 oraz przebywających na kwarantannie są nieaktualne. Teraz trzeba dzwonić na jeden numer, ogólnopolski.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Do teraz mieszkańcy regionu podlegli pod rybnicki sanepid mieli do dyspozycji dwa numery komórkowe, które funkcjonowały całą dobę. Natomiast teraz, całodobowa infolinia dla mieszkańca w sprawach kwarantanny i zdrowia to: +48 222 500 115.

Czy teraz będzie się dodzwonić jeszcze trudniej? Piszcie do nas:

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Zobacz także: Uwięziony we własnym domu

Bałagan w rybnickim sanepidzie. Koniec milczenia

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl