Majowa "Babska sprawa"

Majowa „Babska sprawa”

Majowa „Babska sprawa” będzie poświęcona sztuce dobrego makijażu, która wbrew pozorom, kryje w sobie wiele tajemnic. A każdą sztukę trzeba przecież doskonalić! Gminne Centrum Kultury w Nędzy zaprasza na warsztaty, które odbędą się w sobotę 28 maja o godz. 15:00 w sali GCK w Nędzy.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Podczas spotkania dowiemy się, jak krok po kroku wykonać idealny make-up, który z jednej strony ukryje nasze niedoskonałości, a jednocześnie podkreśli nasze atuty. Nasza prowadząca omówi i wykona na jednej z uczestniczek pełny makijaż wieczorowy, gdzie poznamy techniki idealnego blendowania cieni na powiekach, malowania ust i nie tylko. Następnie zaprezentuje jak wykonać lekki makijaż dzienny -typowo na lato, wtajemniczając nas m.in. w zabawę z bronzerami i rozświetlaczem.

Opcja dla chętnych:

Po części pokazowej, chętne uczestniczki będą mogły wykonać na sobie makijaż pod okiem naszej prowadzącej. (Warunkiem jest przyniesienie własnych kosmetyków i pędzli oraz lusterka – proszę przyjść wówczas bez makijażu, lub zabrać ze sobą płyn do demakijażu).

informują Organizatorzy

Warsztaty poprowadzi Sandra Kaim-Franica – makijażem zajmuje się od 10 lat. Skończyła szkołę Beauty Art w Krakowie, a później liczne kursy doszkalające oraz warsztaty. Brała udział w pokazach makijażu u znanych topowych wizażystek. Wizażu nie traktuje jako pracy dlatego, że jest to jej ogromna pasja. Uwielbia kontakt z klientkami, gdy może pokazać im, jak za pomocą kilku dobrych ruchów pędzlem, mogą wyglądać nieco inaczej.

Ważne informacje
  • Koszt: 50 zł
  • Zapisy telefonicznie pod nr 506141501.
  • Warsztat potrwa 3-4 godz.

Uwaga, warsztaty nie są szkoleniem zawodowym – jest to propozycja dla każdej kobiety, która chce wykonywać swój codzienny makijaż bardziej świadomie i osiągać coraz bardziej zadowalające efekty .

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

dewastacja familoka Previous post Dewastacja familoka
Grill+Run=Fun 2022 - Szychta na Gichcie Next post Grill+Run=Fun 2022 – Szychta na Gichcie