Półkolonie w GCK w Nędzy

Lato w Teatrze – Półkolonie w GCK w Nędzy

Gminne Centrum Kultury w Nędzy zostało partnerem w tegorocznej edycji programu „Lato w Teatrze”. Wraz z Fundacją „W to mi graj” w terminie od 18-30 lipca realizować będą teatralne półkolonie.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Zapraszamy dzieciaki, by zabrały głos! By krzyczały, szeptały, śpiewały i śmiały się z całych sił. Razem wyruszymy poznawać okolicę, będziemy pływać kajakami, ganiać po lesie i piec kiełbaski. Czekają nas ciekawe wycieczki i spotkanie z kolorowym teatrem Lufcik na Korbkę

zachęca GCK w Nędzy

Półkolonie odbywać będą się codziennie – od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 – 15:00 oraz w soboty, w ramach wesołych spotkań (na które mogą przyjść rodzice i opiekunowie). Organizatorzy zapewniają jeden posiłek dziennie oraz wodę.
Podczas cyklu spotkań dzieci poznają nie tylko teatralny warsztat, ale będą też pracować nad okazywaniem uczuć i przyjazną komunikacją z rówieśnikami. Nauczą się snuć pasjonujące opowieści i improwizować. Doświadczeni instruktorzy wykorzystają na zajęciach m.in. bajkoterapię, pedagogikę cyrku i sięgną po liczne techniki plastyczne, teatralne i kabaretowe. Nie zabraknie gry na bębnach na bębnach i skocznej zabawy.

Warsztaty bezpośrednio wpłyną na rozwinięcie kompetencji artystycznych, kulturowych i społecznych uczestników. Przekrojowe i interdyscyplinarne działania uwrażliwią na sztukę oraz pokażą nowe wartości i wzorce. Dzieci na każdym etapie będą się wzajemnie wspierać, a tym samym nauczą się okazywać empatię i wzmocnią poczucie własnej wartości.

Zapisy

Zapisy w siedzibie Gminnego Centrum Kultury w Nędzy już od 1 czerwca.
Półkolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku od 8-13 lat zamieszkałych na terenie gminy Nędza.
Uczestnik zobowiązany jest do udziału w całym 2-tygodniowym cyklu zajęć. Wpisowe na całe półkolonie to jedyne 50 zł – opłatę należy uiścić dopiero po otrzymaniu potwierdzenia o zakwalifikowaniu się uczestnika na półkolonie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

place zabaw i miejsca odpoczynku Previous post Będą place zabaw i miejsca odpoczynku w Czerwionce-Leszczynach. Czy w każdej dzielnicy?
Nowe terminy 500 plus Next post Nowe terminy wypłat 500 plus