Łącznie już 7 zakażeń w Czerwionce-Leszczynach

Łącznie już 7 zakażeń w Czerwionce-Leszczynach

Dziś Gmina i Miasto Czerwionka-Leszczyny poinformowała o kolejnych zakażeniach koronawirusem. Łącznie w gminie jest 7 zakażeń.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Komunikat Czerwionki-Leszczyn:

Mamy dla Was najnowsze informacje ws. ilości zakażeń. Otrzymaliśmy dane z Urzędu Wojewódzkiego, które potwierdzają kolejne cztery nowe zdiagnozowane przypadki zakażenia koronawirusem na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny. Zakażenie potwierdzono u młodej kobiety, dwójki dzieci i kobiety w sile wieku. Wszyscy czują się dobrze i przebywają w izolacji domowej pod nadzorem służb sanitarnych. Życzymy im dużo zdrowia!

Ponawiamy apel do Was – jeśli to możliwe, zostańcie w domach, pamiętajcie o społecznej izolacji, uważajcie na siebie i trzymajcie się zdrowo.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl