21-latek „wpadł” z amfetaminą w Raciborzu

21-latek „wpadł” z amfetaminą w Raciborzu

21-latkek „wpadł” z amfetaminą w Raciborzu. Policjanci prewencji z raciborskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków i prawdopodobnie kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających. Wpadł podczas kontroli drogowej. Policjanci zabezpieczyli 20 działek dilerskich amfetaminy. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

W nocy z niedzieli na poniedziałek, około godziny 00:20 raciborscy policjanci prewencyjni na ulicy Piaskowej zauważyli citroena, w którym jechało 3 młodych mężczyzn. Zatrzymali ich do rutynowej kontroli na ulicy Rybnickiej. Podczas przeprowadzonych czynności kierowca zachowywał się bardzo niespokojnie, czym wzbudził czujność policji, dlatego została mu pobrana krew do badań. Kierowca posiadał przy sobie ponad 20 działek dilerskich amfetaminy. 21-latkowi z powiatu głubczyckiego zatrzymano prawo jazdy i trafił do aresztu. Grożą mu trzy lata pozbawienia wolności.

Zdjęcia: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl