Ktoś chciał utopić szczeniaki, a potem podrzucił kolejne pieski do parku

Ktoś chciał utopić szczeniaki, a potem podrzucił kolejne pieski do parku

27.04. mężczyzna chciał utopić w zbiorniku cegielnia, tzw. „szachta” dwa szczeniaki w reklamówce. Dzięki wędkarzom udało się uratować dwa pieski. Dzień później rano, mężczyzna znalazł w parku przy ulicy Sportowej dwa szczeniaki – suczki, prawdopodobnie z tego samego miotu. Fundacja Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią zabezpieczyła wszystkie szczeniaczki i szuka świadków zdarzenia.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Najpierw ktoś chciał utopić szczeniaczki, a potem najprawdopodobniej podrzucił kolejne do parku. Jak mówi nam wolontariusz z Fundacji Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią:

27.04. mężczyzna chciał utopić w zbiorniku cegielnia dwa szczeniaki w reklamówce, dzięki wędkarzom udało się je uratować. 28.04. rano pan znalazł w parku przy ulicy Sportowej dwa szczeniaki suczki, podejrzewam że z tego samego miotu. Wszystkie szczeniaki są zabezpieczone przez Fundację

Fundacja szuka świadków zdarzenia:

Jeśli znacie sprawcę lub macie jakieś podejrzenie, nie bądźcie obojętni!

alarmują wolontariusze

Jeśli ktoś posiada wiedzę na temat zdarzenia proszony jest o kontakt pod nr tel.: 505 158 411 lub z Fundacją Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią.

Jak można pomóc pieskom?

Pieski szukają domków tymczasowych. Można im pomóc wpłacając pieniążki na zrzutki:

lub:

Dane Fundacji:
FUNDACJA JESTEM GŁOSEM TYCH, CO NIE MÓWIĄ
Rybnik 44-207 ul. Rybacka 54a.
ING 43 1050 1344 1000 0090 8029 9499
Tytuł wpłaty: darowizna
paypall: [email protected]
KRS: 0000570401.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.