Kradzież w galerii. Podejrzane to 13 i 26-latka

Kradzież w galerii. Podejrzane to 13 i 26-latka

13-latka i 26-letnia kobieta są podejrzane o kradzież w kilku sklepach w centrum Rybnika. Ich łupem padły dekoracje i odzież.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Do kradzieży doszło w jednym z rybnickich sklepów przy ulicy Raciborskiej. Podejrzane są mieszkankami Gliwic. Skradzione przedmioty to przede wszystkim odzież, artykuły szkolne i dekoracje, które ukradły z kilku sklepów w galerii handlowej. Większość „fantów” miały już w samochodzie.

26-latce grozi do 5 lat więzienia. Zaś o losie nastolatki zadecyduje Sąd Rodzinny.

Źródło i zdjęcia: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Policyjny pies wskazał kryjówkę złodzieja

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl