Kradzież roweru. Policja publikuje wizerunek

Kradzież roweru. Policja publikuje wizerunek

Policja poszukuje mężczyznę, który jest podejrzany o kradzież roweru roweru górskiego Kross Hexagon X3. Do kradzieży doszło w rejonie sklepu przy ulicy Zebrzydowickiej w Rybniku.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
lokalsi.net


27 czerwca w rejonie sklepu w Rybniku, przy ulicy Zebrzydowickiej 26, mężczyzna ukradł rower górski, marki Kross Hexagon X3. Policja publikuje wizerunek z monitoringu:

Rybnicka policja usiłuje ustalić tożsamość mężczyzny, podejrzanego o kradzież. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje proszone są kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu 47 85 572 55, Wydziałem Kryminalnym w Rybniku osobiście, mailowo: [email protected] lub telefonicznie: 47 85 582 80 lub na numer alarmowy 112.

Policja gwarantuje anonimowość.

Zobacz także: Kradli perfumy w rybnickich galeriach

Źródło: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.