Kradzież roweru. Policja publikuje wizerunek

Kradzież roweru. Policja publikuje wizerunek

Policja poszukuje mężczyznę, który jest podejrzany o kradzież roweru roweru górskiego Kross Hexagon X3. Do kradzieży doszło w rejonie sklepu przy ulicy Zebrzydowickiej w Rybniku.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

27 czerwca w rejonie sklepu w Rybniku, przy ulicy Zebrzydowickiej 26, mężczyzna ukradł rower górski, marki Kross Hexagon X3. Policja publikuje wizerunek z monitoringu:

Rybnicka policja usiłuje ustalić tożsamość mężczyzny, podejrzanego o kradzież. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje proszone są kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu 47 85 572 55, Wydziałem Kryminalnym w Rybniku osobiście, mailowo: [email protected] lub telefonicznie: 47 85 582 80 lub na numer alarmowy 112.

Policja gwarantuje anonimowość.

Zobacz także: Kradli perfumy w rybnickich galeriach

Źródło: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl