Kradli perfumy w rybnickich galeriach

Kradli perfumy w rybnickich galeriach

41-letnia kobieta oraz jej 48-letni wspólnik, którzy kradli perfumy w rybnickich galeriach, wpadli już w ręce policji. Para była już wcześniej karana za podobne przestępstwa. Z kradzieży zrobili sobie stałe źródło dochodu. Grozi im 5 lat pozbawienia wolności.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Policja z Rybnika zatrzymała kobietę, podejrzaną o kradzież perfum w centrum miasta. W jednej z drogerii kradła perfumy. Działała wspólnie z 48-letnim mężczyzną, którego policjanci szybko namierzyli i zatrzymali. Fanty, które ukradli miały wartość 2 000zł.

Para złodziei zrobiła sobie z tych kradzieży stałe źródło utrzymania. Grozi im 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl