„Zbawienie” podróżujących-nowa aplikacja komunikacji miejskiej “Jak dojadę”

„Zbawienie” podróżujących-nowa aplikacja komunikacji miejskiej “Jak dojadę”

Już od 27 lipca mieszkańcy korzystający z transportu publicznego w Rybniku mogą korzystać z aplikacji, która już w wielu miastach ułatwiła podróżującym życie, a mianowicie z aplikacji o wymownym tytule „Jak dojadę”.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
lokalsi.net


Aplikacja ta daje możliwość łatwiejszego wyszukania połączenia z konkretnego punktu do miejsca, do którego chcemy się dostać. Wystarczy wpisać lokalizację bądź przystanek, z którego planujemy podróż i miejsce docelowe. System sam wyszuka nam połączenie i przesiadki nie kolidujące godzinowo.

„Jak dojade” działa zarówno jako aplikacja do smartfonów zarówno z oprogramowaniem Android, jak i IOS, a także w przeglądarce internetowej, dlatego jest to nowoczesne i łatwe rozwiązanie. Zapewne nie jeden z nas z niego skorzysta.

Zobacz także: Rozbita komunikacja

Autor: Paulina Falkowska

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.