pożar

Kolejny pożar! Tym razem w Orzepowicach

Dopiero co pisaliśmy, że rodzina straciła dach nad głową, a tymaczsem doszło do kolejnego pożaru w Orzepowicach. Wczoraj przed godziną 17:00 wybuchł pożar domu. Spłonęło poddasze. Nikomu nic się nie stało.

To drugi pożar w Rybniku w ciągu jednej doby

Do pożaru doszło wczoraj w Orzepowicach, przy ulicy Piastowskiej. Spłonęło poddasze, jak na razie strażacy nie podają przyczyny pożaru.

Natomiast jeszcze wczoraj o godzinie 19:00 strażacy pojechali do następnego pożaru pustostanu na ulicy Rajskiej w Boguszowicach. Czy mamy do czynienia z podpalaczem, jak w przypadku familoków w Czerwionce-Leszczynach?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

napad Previous post Napad na sklep w Rybniku
śmieci Next post Pojechał wyrzucić śmieci do lasu. Był pijany!

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds