Kolejny pijany kierowca zatrzymany. Miał 2 promile.

Kolejny pijany kierowca zatrzymany. Miał 2 promile.

Policjant, który był po służbie zatrzymał 54-letniego mężczyznę, który kierował samochodem, mając w organizmie 2 promile. Policjant zauważył mężczyznę, który chwiejnym krokiem wsiadał za kółko. Został zatrzymany.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
lokalsi.net


Policjant, który wybrał się po skończonej pracy na zakupy zauważył mężczyznę, który chwiejąc się na nogach wsiadł do samochodu i odjechał. Mundurowy szybko ruszył za nim. Został zatrzymany na ulicy Górnej w Rybniku. Czuć było od niego alkohol. Policjant zabrał mu kluczyki i wezwał na miejsce będących w służbie kolegów, którzy wykonali dalsze czynności.

54-latek miał dwa promile! Za jazdę w stanie nietrzeźwości grożą mu nawet 2 lata więzienia oraz utrata prawa jazdy na co najmniej rok.

Źródło: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Finansowanie mediów (nie)zależnych w Czerwionce-Leszczynach

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.