Jestem Głosem Tych, Co nie Mówią: „Postawimy potwora w ludzkiej skórze przed sądem”.

Jak podaje Fundacja „Jestem Głosem Tych, Co nie Mówią” – 19 grudnia odbędzie się rozprawa Teresy S., która nie udzieliła pomocy własnemu psu i trzymała go umierającego na łańcuchu.

Fundacja napisała na swoim profilu na FB:

Po przybyciu na miejsce okazało się, że pies przetrzymywany na łańcuchu ma otwartą, sączącą krwią i ropą ranę wielkości melona. Na tejże ranie znajdowała się również skórzana obroża wrastająca do ciała, zasklepiona wieloma warstwami krwi i ropy. Zapach, który unosił się w powietrzu drażnił już nie tylko węch, ale i oczy. Pies umierał przywiązany łańcuchem, powolutku, tak po swojsku. To nie koniec. Na tylnej łapie psa znajdował się podskórny, jeszcze większy guz. I jak? Chce się państwu płakać? Bo właścicielce chciało się śmiać, że taka afera o psa… przecież go leczyła, polewając mu ranę wodą utlenioną. PRZEZ PÓŁ ROKU.

Pies został zabezpieczony przez Fundację i została mu udzielona niezbędna pomoc medyczna. Dostał imię Cegiełka, żyje i przebywa obecnie w domu tymczasowym. Fundacja czekała rok na sprawiedliwość, interwencja odbyła się bowiem 8 grudnia 2018r. Pani Teresa jest mieszkanką naszej gminy i jak podaje Fundacja – posiada jeszcze inne psy, które żyją w jej domu.

Można wesprzeć działania Fundacji, poprzez wpłatę na konto:

4310 5013 4410 0000 9080 2994 99

Previous post Gala Wolontariatu 2019
Bieg po moczkę i makówki Next post 8 Bieg Po Moczkę i Makówki

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds