Jejkowicki Dzień Dziecka

Jejkowicki Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka organizowane są liczne imprezy. W najbliższą sobotę będzie tak także w Jejkowicach. Dzięki akcji zbierania plastikowych nakrętek, dzięki której serduszko zapełniło się bardzo szybko, wójt Jejkowic – Marek Bąk postanowił zapewnić najmłodszym liczne atrakcje.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

10 maja wójt Jejkowic – Marek Bąk poinformował za pomocą swoich mediów społecznościowych, że pojawiło się serduszko na plastikowe nakrętki. Pisaliśmy o tym tutaj. Serduszko bardzo szybko się zapełniło, więc wójt obiecał nagrodę:

Jesteście wielcy! Mamy najszybciej zapełniające się serce nakrętkami na świecie.
Tak jak obiecałem będzie nagroda – Dzień Dziecka, 5 lub 6 czerwiec (zależy od pogody, dokładną datę podam później) na naszym nowym Centrum darmowe DMUCHAŃCE, LODY, WATA CUKROWA i wiele innych atrakcji dla najmłodszych.
Ale zbierać nie przestajemy. Zbieramy dalej dla kolejnego dzieciaka

poinformował wtedy wójt Marek Bąk

Dziś już wiadomo, że obiecany Dzień Dziecka odbędzie się 5 czerwca w godz. 13:00-19:00 w Centrum rekreacyjnym przy ulicy Głównej.

Liczne atrakcje:

  • dmuchańce,
  • lody,
  • wata cukrowa,
  • popcorn,
  • gry i zabawy,
  • wiele innych.

Wotum zaufania oraz absolutorium

Mieszkańcy Jejkowic mają naprawdę dobrego i pomysłowego wójta, który jest doceniany. Warto wspomnieć, iż 24 maja otrzymał jednogłośne wotum zaufania oraz absolutorium:

Dziękuję Radzie Gminy, Pracownikom UG, a nade wszystko Mieszkańcom za zaufanie, wsparcie, czasami za konstruktywną krytykę. Dalej mocno wierzę w to, że #RazemMożemyWięcej

napisał Marek Bąk na swoim FB

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.