Dzień Dziecka z Gminnym Centrum Kultury w Nędzy. Fotorelacja

Dzień Dziecka z Gminnym Centrum Kultury w Nędzy. Fotorelacja

Łaskawa pogoda, atrakcje i animacje dla dzieci, pyszności dla podniebienia, doskonały spektakl oraz wspaniała rodzinna atmosfera – tak było w niedzielę 30 maja w Nędzy, gdzie odbył się festyn rodzinny z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury w Nędzy.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net

Działo się w Nędzy! Oferta była naprawdę przebogata. Były animacje, gry i zabawy zręcznościowe, zawody i konkurencje, dmuchaniec dla najmłodszych, malowanie buziek i plecenie warkoczyków, warsztaty malowania kamieni. Także pokazy strażackie, pyszne rzemieślnicze lody, wata cukrowa i popcorn, cukierki, szczudlarka, trochę cyrku, balony i bańki mydlane – te duże i te małe. A na zakończenie niepowtarzalny spektakl w wykonaniu Teatru na walizkach pt. „Atak clownów”, w którym pełno było zaskakujących zwrotów akcji i fabularnych niespodzianek.

Zobaczyliśmy pokaz żonglerki oraz pokaz jazdy na monocyklu. Spektakl miał szybkie tempo i nie pozwalał się nudzić, a humor przeplatał się z wartościowymi morałami.

A to wszystko dla naszych dzieci, aby uśmiech zawsze gościł na ich twarzach. Bo jak mawiał przyjaciel dzieci Janusz Korczak „Kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat”

mówią Organizatorzy

Zdjęcia: Gminne Centrum Kultury w Nędzy

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.