GUARDIANS TEAM na zgrupowaniu Polski – Polskiej Federacji Kickboxingu! (PFKB)

Od 30.01.2020 do 02.02.2020 roku w Zakopanem, a dokładnie w Centralnym Ośrodku Sportu – Ośrodku Przygotowań Olimpijskich odbyło się Zgrupowanie Kadry Polski „Polskiej Federacji Kickboxingu”.

Powołania do kadry Polski

W Zgrupowaniu na zaproszenie Zarządu PFKB uczestniczyli najlepsi zawodnicy (w swoich kategoriach) oraz trenerzy – najlepsi w naszym kraju. Nasza reprezentacja również wzięła udział w tym wydarzeniu w składzie: Maksym Voitiuk, Alan Rutyna, Konrad Hippman oraz trener Tomasz Perliński. Dla naszego Miasta i Gminy dobrą wiadomością jest to, że Maksym Voitiuk (wielokrotny Mistrz Polski wielu Federacji oraz zdobywca pierwszego miejsca w Pucharze Europy) zostaje powołany do Kadry Polski. Oznacza to, że ma otwartą drogę do startu w Mistrzostwach Świata.

Potrzebne wsparcie sponsorów

Wyjazd na takie zawody wiąże się z olbrzymimi kosztami, dlatego już dziś prosimy potencjalnych Sponsorów o zwrócenie uwagi w tym temacie. Alan Rutyna i Konrad Hippman, będąc po raz pierwszy otrzymali dyplom uczestnictwa w Zgrupowaniu. Jednak można ich pochwalić za postawę, umiejętności i zaangażowanie, które zauważyli i wyraźnie zaznaczyli członkowie Zarządu PFKB. Według wymogów Polskiej Federacji Kickboxingu, żeby mieć szansę dostania się do kadry trzeba zdobyć Mistrzostwo Polski i minimum dwa razy dobrze zaprezentować swoje umiejętności na Zgrupowaniu Kadry.

Świetny trener

Kolejną dobrą informacją jest to, że nasz trener Tomasz Perliński po wielu wielkich sukcesach został zaproszony na Zgrupowanie Kadry Polski w roli trenera. Podczas tego wydarzenia ukończył kurs Sędziego. Przypomnijmy, że trener całkiem niedawno, za dokonane zasługi otrzymał tytuł Ambasadora Ogólnopolskiej Kampanii Profilaktyki Społecznej „Łączy Nas Sport Nie Narkotyki”, pod patronatem takich instytucji jak : Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polski Komitet Olimpijski, Caritas, Policja, Fundacja Sport Active, COS Zakopane oraz Wojewody Mazowieckiego.

Miłą niespodzianką zaskoczył nas Prezes PFKB Piotr Bąkowski, który przesłał podarunek w postaci medalu z Pucharu Europy 2019 roku Maksowi Podlejskiemu, który zmaga się z ciężką chorobą – dziękujemy. Dziękujemy również naszemu Sponsorowi – Związkowi Zawodowemu „Jedność” za pokrycie kosztów podróży Reprezentacji Guardians Team.

Guardians Team

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Hejt, co to k@#$% jest? Previous post Hejt, co to k@#$% jest?
Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce-Leszczynach Next post Centrum Organizacji Pozarządowych ma nowego gospodarza.