GRILL+RUN=FUN 2021

GRILL+RUN=FUN 2021

Tegoroczny Grill+Run=Fun 2021, czyli Szychta na Gichcie odbędzie się już 3.07.2021r., tradycyjnie w Palowicach.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Luxtorpeda z Czerwionki-Leszczyn. Zarówno organizatorzy jak i bieg są rozpoznawalne i bardzo dobrze znane, już nie tylko w Czerwionce-Leszczynach.

Trudny, 2020 rok…

Niestety, w ubiegłym roku z powodu pandemii koronawirusa, sławny już bieg odbył się w nieco zmienionej formie. Przez 30 dni organizatorzy zbierali treningi biegaczy. Za każde 7,5km (bo tyle liczyła pętla biegu w Palowicach), przyznawano punkty. Im więcej zrobionych kilometrów, tym więcej było punktów. Dodatkowo biegacze mieli do wykonania zadania specjalne.

Wyzwanie, mimo obostrzeń cieszyło się wielkim powodzeniem. W sumie w rywalizacji wzięło udział 114 uczestników, 19 drużyn, co dało łącznie 19 300 km na nogach zawodników. Zawodnicy wykonali 30 zadań specjalnych podczas 30 dni rywalizacji.

Grill+Run=Fun 2021

Jak zapowiada Stowarzyszenie Luxtorpeda:

W tym roku odbędzie się GRF 2021 Szychta na Gichcie! Bieg odbędzie 3.07.2021r., tradycyjnie w Palowicach. Zapisy już niedługo!

Grill+Run=Fun 2021 (Szychta na Gichcie) to wyjątkowy bieg, na którym można zostać ultramaratończykiem.
Bieg odbywa się na pętli 7,5km i trwa 8h. Na trasie jest bogaty punkt odżywczy, można robić przerwy i wybiegać tyle km, ile się chce.

Odpowiednia motywacja!

Przy każdej ukończonej pętli biegacz otrzymuje opaskę na rękę.

Stowarzyszenie Luxtorpeda


Warto śledzić wydarzenie na FB profilu. Już niedługo więcej szczegółów.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.