Pierwsi pacjenci z koronawirusem ze szpitala w Raciborzu – wyleczeni!

Wreszcie dobre wieści, dotyczące koronawirusa. Pierwsi pacjenci ze stwierdzonym zakażeniem Covid-19 w raciborskiej placówce zostali wypisali do domu. To małżeństwo z Rybnika.

Mieszkańcy z Rybnika dziś wyszli ze szpitala w Raciborzu. To mężczyzna, który ponad dwa tygodnie temu trafił na oddział z objawami koronawirusa po tym, jak wrócił z Włoch oraz jego żona. Byli pierwszymi pacjentami ze stwierdzonym zakażeniem w raciborskiej placówce.

Jak powiedział wojewoda śląski, Jarosław Wieczorek:

Z informacji, które otrzymywaliśmy ze szpitala, pacjenci przez cały okres hospitalizacji byli w dobrym stanie. Teraz badania próbek wykazały wyniki ujemne, a to znaczy, iż organizmy pokonały wirusa. To dobra wiadomość

Na chwilę obecną 3 osoby z województwa śląskiego zostały wyleczone. Niestety nowych chorych szybko przybywa. Obecnie w wojewodztwie śląskim hospitalizowanych jest 111 osób, objętych kwarantanną 10 177, a pod nadzorem 8112.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Previous post Rybnik pomoże przedsiębiorcom
Next post Gmina Nędza potrzebuje pomocy.

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds