#dzieńszpilek z rekordowym wynikiem

Podsumowania doczekała się ogólnopolska akcja #dzieńszpilek. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu internautek udało się pobić zeszłoroczny rekord. Jednak użytkownicy osiągnęli wynik, którego nie spodziewali się nawet organizatorzy.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


25 września obchodziliśmy II Ogólnopolski Dzień Szpilek. W roku 2020, dzięki zaangażowaniu tysięcy kobiet i dobroci ich serc, organizatorom udało się udało się zebrać siedmiokrotnie wyższą sumę, niż w zeszłorocznej edycji przedsięwzięcia. O szczegółach akcji pisaliśmy w dniu ogólnopolskiej, charytatywnej mobilizacji tutaj.

Hasztag #dzienszpilek został użyty w social mediach prawie 600 000 razy. Ze względu na fakt tak ogromnego zainteresowania, zliczone zostały także opublikowane zdjęcia ze szpilkami (bez względu na wysokość obcasa), opatrzone hasztagiem #dzienszpilek na publicznych profilach w serwisach Instagram i Facebook – użytkowniczki tych social mediów opublikowały 111 902 fotek! W konsekwencji, w roku 2020 na Fundację Przylądek Nadziei, której misją jest pomoc dzieciom z chorobą nowotworową, przekazano 223810 złotych.

Obliczenia ilości opublikowanych w szczytnym celu zdjęć, podjęli się niezależni audytorzy zewnętrzni ­­– Newspoint i Unamo. Zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w monitoringu i kompleksowej analityce mediów przygotował szczegółowe raporty. Wyniki okazały się tożsame, a co za tym idzie, zgodnie przełożyły się na wysokość finalnej kwoty. Organizatorzy akcji dziękują wszystkim zaangażowanym w drugą edycję przedsięwzięcia:

„Największe podziękowania składamy na wasze ręce. Dziękujemy za wzięcie udziału w akcji i osiągniecie celu – pomocy tym, którzy najbardziej tego potrzebują̨. Dlatego jesteśmy szczęśliwi, że wspólnie udało nam się przekazać tak imponującą kwotę. Radość podopiecznych fundacji i ich rodziców jest dla nas motywacją. Wiemy już, że nasze drogi splotą się na dłużej.”

Oficjalne przekazanie czeku wypisanego na zebraną kwotę miało miejsce 2 października w siedzibie fundacji. W związku z tym, strony miały okazję porozmawiać o problemach oraz wyzwaniach stojących przed Przylądkiem Nadziei.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Finansowanie mediów (nie)zależnych w Czerwionce-Leszczynach

40 Jubileuszowe Mistrzostwa Makr. Śląskiego Karate Kyokushin

Nowy trening Guardians Team

Sąd Previous post Czerwionka-Leszczyny odda 38 tys. zł z odsetkami
treningi Next post Treningi „KRASNALI” U9M – najmłodsi koszykarze MKS