Czerwionka-Leszczyny wspiera lokalny biznes

Czerwionka-Leszczyny wspiera lokalny biznes

Epidemia dotyka nasz wszystkich, a szczególnie lokalnych przedsiębiorców. Gmina i Miasto Czerwionka-Leszczyny postanawia wesprzeć lokalny biznes, tworząc e-katalog lokalnych usług, gdzie firmy i instytucje mogą zamieścić swoje oferty dla mieszkańców.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Jak mówi mówi Burmistrz Gminy i Miasta Czerwionki-Leszczyn, Wiesław Janiszewski:

Stan zagrożenia epidemicznego sprawił, że ulice polskich miast opustoszały. Mieszkańcy Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny również podeszli poważnie do zaleceń i pozostają w swoich domach. Niestety, obecna sytuacja, postawiła w trudnym położeniu lokalnych przedsiębiorców. Poza pakietem osłonowym, który przygotowaliśmy, chcemy także pomóc przedsiębiorcom, promując ich usługi w internecie. Mamy nadzieję, że będzie to dobry sposób, by dotrzeć z ofertą lokalnego biznesu do mieszkańców Czerwionki-Leszczyn i okolic. Z kolei nasi mieszkańcy, dzięki zebraniu lokalnych ofert w jednym miejscu, z łatwością znajdą propozycje dla siebie na teraz, a może do skorzystania po zakończeniu domowej izolacji

#WspierajZłożaBiznesu

#WspierajZłożaBiznesu ma na celu stworzenie lokalnej bazy firm i instytucji, która ma służyć promowaniu produktów i usług firm z Czerwionki-Leszczyn. Baza będzie publikowana na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Zgłoś swoją firmę do lokalnej bazy

Żeby zgłosić swoją firmę wystarczy wysłać następujące informacje na [email protected]:

  • Nazwa firmy
  • Działalność: oferowane produkty lub usługi (krótki opis)
  • Godziny pracy
  • Adres, e-mail i telefon kontaktowy (ewentualnie również adres strony na Facebooku)

Można dodać logo, zdjęcie, krótki film reklamowy.

Gmina zapewnia, że baza będzie na bieżąco aktualizowana.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.