Areszt za groźby i stalking

Areszt za groźby i stalking

40-latek został zatrzymany przez policjantów z Rudy Śląskiej za groźby karalne i stalking. Mężczyzna groził i stosował stalking wobec 40-letniej żony, z którą jest w trakcie rozwodu.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Policjanci z komisariatu w Rudzie zetknęli się z przestępstwem o uporczywym nękaniu innej osoby, co wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność. 40-letni mężczyzna stosował groźby karalne i stalking wobec swojej żony. Para jest w trakcie rozwodu. Nękana kobieta zwróciła się do policji z prośbą o pomoc. Z jej relacji wynika, iż mąż, nie mogąc pogodzić się z jej odejściem, wysyłał jej wiadomości, w których groził jej pozbawieniem życia. Nie była to pierwsza tego typu groźba – w lipcu rudzcy policjanci przedstawiali już sprawcy zarzuty za podobne prześladowanie żony. Dlatego też rudzki sąd zadecydował, że sprawca musi zostać odizolowany.

Śledczy zgromadzili materiał dowodowy, z którym zapoznał się rudzki sąd, wydając decyzję o tymczasowym aresztowaniu mieszkańca Rudy Śląskiej. Mężczyźnie grozi kara 3 lat więzienia.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Hejt, co to [email protected]#$% jest?

Tragedia na drodze. Nie żyje 9 osób

Kierowca opla miał ponad promil alkoholu

Diler “wpadł” z dużą ilością narkotyków

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl