9 zakażeń w Czerwionce-Leszczynach

9 zakażeń w Czerwionce-Leszczynach

Wczoraj Gmina i Miasto Czerwionka-Leszczyny poinformowała o kolejnym już – dziewiątym przypadku zakażenia koronawirusem. Tym samym liczba osób objętych kwarantanną rośnie lawinowo.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Niedawno pisaliśmy o ósmym zakażeniu na terenie Czerwionki-Leszczyn, a już jest 9 potwierdzonych chorych. Wczoraj Gmina i Miasto Czerwionka-Leszczyny wydała kolejny komunikat:

Jak poinformował nas dzisiaj Urząd Wojewódzki, także na terenie Czerwionki-Leszczyn mamy kolejny zdiagnozowany przypadek zakażenia. Potwierdzono je u mężczyzny 40-letniego, który aktualnie czuje się dobrze, przebywa w domu pod nadzorem służb sanitarnych. Życzymy mu dużo zdrowia! Wy też trzymacie się zdrowo i uważajcie na siebie!

98 osób jest objętych kwarantanną, a 1 wyzdrowiała.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl