Rośnie liczba chorych w Czerwionce-Leszczynach

Rośnie liczba chorych w Czerwionce-Leszczynach

Wczoraj Gmina i Miasto Czerwionka-Leszczyny poinformowała o ósmym już zakażeniu. Tym samym liczna zachorowań na koronawirus wzrosła do 8, a objętych kwarantanną jest już 93 osób. Jedna osoba wyzdrowiała.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Czerwionka-Leszczyny poinformowała wczoraj:

Dziś w woj. śląskim odnotowano aż 141 przypadków zakażeń koronawirusem. Jak poinformował nas Urząd Wojewódzki, na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny mamy jeden nowy przypadek zakażenia. Potwierdzono je u mężczyzny 36-letniego, który czuje się dobrze i aktualnie przebywa w domu pod nadzorem służb sanitarnych. Życzymy mu dużo zdrowia! Uważajcie na siebie w tym trudnym czasie!

Koronawirus w Polsce

Według danych (z wczoraj) Ministerstwa Zdrowia liczba zakażonych COVID-19 wynosi 13 105/651 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl