pellet

5000zł na wymianę kotła w Mszanie

Urząd Gminy w Mszanie uruchamia nabór wniosków na dofinansowanie do wymiany kotłów w ramach Programu Ograniczenia Niskiej Emisji. Otrzymać można nawet do 5000zł na wymianę kotła.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Nabór ten jest przeznaczony dla osób zamierzających zrealizować inwestycję w roku 2020. Złożenie wniosku jest równoznaczne z przystąpieniem do udziału w programie i koniecznością wykonania zadania w bieżącym roku. Dotacja będzie udzielona w momencie otrzymania przez Gminę na ten cel dofinansowania.


Punkt Konsultacyjny Programu Czyste Powietrze zaprasza rybniczanWysokość dofinansowania wynosi 40% – nie więcej niż 5.000 zł na zakup i montaż kotła węglowego lub na pellet oraz w wysokości 50% – nie więcej niż 5.000 zł na zakup i montaż kotła gazowego. Wnioski mogą składać wszyscy zainteresowani mieszkańcy, niezależnie od tego, czy złożyli w latach poprzednich ankietę.

Nabór będzie trwał dwa tygodnie. Zainteresowanych mieszkańców prosimy o wypełnienie i złożenie wniosku w dniach od 27.04.2020 r. do 08.05.2020 r.

Wniosek można złożyć:
– osobiście do urny na korespondencję, znajdującej się na parterze budynku Urzędu Gminy Mszana,
– drogą elektroniczną, opatrzony podpisem kwalifikowalnym, w tym przypadku liczy się data wpływu do Urzędu,
– pocztą na adres: Urząd Gminy Mszana, ul. 1 Maja 81, 44-325 Mszana. W tym przypadku liczyć będzie się data wpływu do Urzędu.

Wnioski wraz z niezbędnymi oświadczeniami można pobrać w holu Urzędu oraz ze strony internetowej Gminy Mszana.

Spośród złożonych wniosków kolejność przyznawania dotacji Urząd ma zamiar ustalić w drodze losowania. W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w kraju losowanie odbywać się będzie on-line dnia 12.05.2020r. o godz. 13.00. Relację z losowania mieszkańcy mogą obserwować na stronie https://www.mszana.ug.gov.pl/ w odnośniku: „Transmisja Sesji Rady Gminy”.


Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (32) 475-97-59 w Referacie Gospodarki Komunalnej i Funduszy Zewnętrznych.

źródło: UG Mszana

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Sesja zdalna Kużnia Raciborska Previous post Rada Miejska Kuźni Raciborskiej zwalnia z podatków
szkoła i matura Next post Kiedy matura i egzaminy? Kiedy uczniowie wrócą do szkół? Nowe terminy