31 stycznia mija termin złożenia oświadczeń o wysokości sprzedaży napojów alkoholowych

31 stycznia mija termin złożenia oświadczeń o wysokości sprzedaży napojów alkoholowych

Jak można się dowiedzieć na oficjalnej stronie urzędu, Przedsiębiorcy posiadający zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych i sprzedający je na terenie Czerwionki – Leszczyn muszą do 31 stycznia 2020 roku złożyć oświadczenia.

Uwaga Przedsiębiorcy!

Świadczenia dotyczą sprzedaży napojów alkoholowych za 2019 rok. Wypełnione oświadczenie należy złożyć w kancelarii Urzędu,przy ulicy Parkowej 9 lub bezpośrednio w Wydziale Spraw Społecznych,przy ul. 3 Maja 19. Na podstawie oświadczenia zostanie naliczona opłata za posiadanie zezwoleń na 2020 rok.

31 stycznia upływa również termin pierwszej raty tej opłaty.

Sposoby wpłat.

Zapłacić można na dwa sposoby:

  • wpłata na konto bankowe: 21 8454 1095 2003 0000 0374 0047,
  • bezpośrednio w kasie Orzesko-Knurowskiego Banku Spółdzielczego mieszczącej się w budynku Urzędu Gminy i Miasta,przy ulicy Parkowej 9.

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl