Wstrząsy

Silny wstrząs na Śląsku!

Dziś około godziny 14:30 na Śląsku mieszkańcy odczuli silny wstrząs.

Mamy informację z Orzesza, Czerwionki-Leszczyn, Woszczyc i nawet Czernicy. Póki co nie wiadomo jeszcze jakie jest źródło wstrząsu.

Jak podaje serwis https://www.volcanodiscovery.com wstrząs miał siłę 3,8 stopnia. Mapa wskazuje, że epicentrum miało miejsce w Zabrzu. Czekamy na informację z Głównego Instytutu Górnictwa.

Jak poinformował rzecznik Jastrzębskiej Spółki Węglowej wstrząs miał miejsce na jednej ze ścian kopalni Budryk.

Godz. 15:38 dostaliśmy potwierdzenie z Głównego Instytutu Górnictwa, że epicentrum miało miejsce na kopalni Budryk. Wstrząs miał się około 4 stopni w skali Richtera. Na szczęście nie ma poszkodowanych.

Previous post Andrzej Wereszczak wygrywa w Atenach i bije rekord Polski
Next post 31 stycznia mija termin złożenia oświadczeń o wysokości sprzedaży napojów alkoholowych

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds