2771 przypadków zarażenia w JSW

2771 przypadków zarażenia w JSW

W kopalniach Jastrzębskiej Spółki Węglowej potwierdzono 2771 przypadków zarażenia koronawirusem. Natomiast w ostatnim raporcie Ministerstwa Zdrowia, wszystkie 108 zarażeń to rodziny górników.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Rośnie trudna sytuacja w Jastrzębskiej Spółce Węglowej. Jak podaje spółka:

W Pniówku jest to 1587 osób, 1148 osób w Ruchu Zofiówka, 13 w kopalni Jastrzębie-Bzie, 10 osób w kopalni Budryk i 13 w Ruchu Borynia. Na kwarantannie przebywa 196 osób

Jak już wspominaliśmy, JSW zrobiła testy swoim pracownikom i sama je sfinansowała. Wszystkie kopalnie, należące do spółki na bieżąco realizują zamówienia kontrahentów.

JSW już jakiś czas temu uruchomiła dyżur psychologiczny, który jest pełniony od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.00 do 15.00 pod nr tel. 539 677 682.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl