pumptruck

Znika pumptrack przy ul. Hallera w Rybniku

Prezydent miasta Rybnika poinformował dzisiaj, że pumptrack przy ulicy Hallera jest likwidowany.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Wszyscy uczestnicy dotychczasowych biegów przebieli już razem około 60 000 km. Już od kilkunastu dni trwają zapisy do XVI edycji biegu, a na liście startowej rejestracji dokonało już prawie 200 osób.

Tegoroczny limit uczestników wynosi 600 osób. Zapisów można dokonać na portalu w kwocie:

  • 55 zł do dnia 24.09.2023,
  • w późniejszym terminie (od 25.09.2023 do 05.10.2023) w kwocie 80 zł,
  • w dniu zawodów (15.10.2022) pod warunkiem niewyczerpania limitu 600 osób w kwocie 120 zł. 

Rywalizacji na dystansie 10 km w „biegu głównym”, zgodnie z tradycją będzie w tym dniu towarzyszył „bieg po zdrowie” na dystansie ok. 2,5 km.  Tu limit uczestników wynosi 750 osób.

Opłata startowa to”

  • 15 zł do dnia 5.10.2023 oraz
  • 25 zł w dniu biegu pod warunkiem niewykorzystania limitu uczestników.

Miło nam poinformować, że zamknęliśmy długą listę sponsorów biegu, którym już dziękujemy za  wsparcie. Prezentujemy ich w grafice.

mówią Organizatorzy

Wszystkie informacje można uzyskać na stronie internetowej. Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w XVI Żorskim Biegu Ulicznym!

Informacja i grafiki: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Piotr Kuczera poinformował dzisiaj, że właśnie znika tymczasowy pumptrack na placu przy ul.Hallera. Ten teren jest przygotowywany pod przetarg na budowę budynku mieszkalno-usługowego. Tuż obok powstaną mieszkania komunalne.

Jak poinformował prezydent Rybnika – Piotr Kuczera:

Przypominam, że mały tor jest w parku na kampusie i większy na terenie ośrodka w Kamieniu. A już nie długo będą gotowe dla Was atrakcje na Wiśniowcu. W przyszłości tam też powstanie pumptruck

Mieszkańcy nie do końca są zadowoleni z tego obrotu spraw. Oto kilka komentarzy:

Nie wiem po co w tym akurat miejscu kolejne blokowiska? Nie lepiej zostawić tam jak było? Dla użytku mieszkańców? Najczęściej mieszkania komunalna sa na obżerzach miast, a nie prawie na rynku – pisze Pani Magdalena

W ścisłym centrum powinny być liczne miejsca rekreacyjne, a nie mieszkania, to bzdura – twierdzi Pani Agata

Panie Prezydeńcie, a co z remontami pustostanów? Stoją puste latami, a ludzie się was proszą i czekają też latami na przydział mieszkań – pyta Pani Anita

Zdjęcia: media społecznościowe Piotra Kuczery

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Previous post Policjanci aresztowali podejrzanego o podpalenie
zbiórka pluszaków Next post Zbiórka pluszaków

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds