Zbiórka pluszaków

Zbiórka pluszaków

Szkolny Klub Wolontariatu Szkoły Podstawowej w Przyszowicach ogłasza zbiórkę pluszaków. Misie mogą być nowe lub używane w dobrym stanie.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Szkolny Klub Wolontariatu w Szkole Podstawowej w Przyszowicach prowadzi zbiórkę pluszaków. Maskotki w dobrym stanie lub nowe można zostawić w przedsionku wejścia do szkoły (wejście od strony ul. Karola Miarki lub Szkolnej). Klub bardzo prosi, by dołączyć karteczkę z imieniem i nazwiskiem darczyńcy.

Zbiórka trwa do końca listopada. Używane maskotki zostaną wyprane, wyczyszczone i przekazane na Szlachetną Paczkę.

Dziś w swoich mediach społecznościowych klub opublikował pierwsze dary:

FB Szkolny Klub Wolontariatu

Zachęcamy do wsparcia tej akcji, z pewnością wielu z nas zalegają po kątach pluszaki, którym można teraz dać drugie życie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl