Znamy planową datę otwarcia lodowiska w Leszczynach!

Znamy planową datę otwarcia lodowiska w Leszczynach!

Często pytacie nas kiedy zostanie otwarte lodowisko w Leszczynach. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czerwionce-Leszczynach poinformował nas dzisiaj o planowanej dacie.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Prawdopodobnie w Wigilię będzie można już pojeździć po leszczyńskim lodowisku. Jak informuje MOSiR w Czerwionce-Leszczynach:

Informujemy, że 13 grudnia 2021r. ruszają prace związane z uruchomieniem lodowiska w Leszczynach. Planowane otwarcie lodowiska to 24 grudnia 2021r., przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

Będzie także możliwość wypożyczenia łyżew.

Fanom jazdy na łyżwach pozostaje trzymać kciuki za zimową pogodę.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.