Święty Mikołaj w Nędzy

Święty Mikołaj w Nędzy

Święty Mikołaj istnieje naprawdę, o czym przekonały się dzieci, które przyszły na spotkanie z nim 5 grudnia do Gminnego Centrum Kultury w Nędzy.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Każde dziecko i dorosły wie, że Święty Mikołaj w grudniu jest bardzo zapracowany i trzeba troszeczkę na niego poczekać, ale w Gminnym Centrum Kultury w Nędzy nie było nudy. Elfy i Aniołek przygotowały moc atrakcji dla dzieci – były konkursy, tańce, nauka piosenek, bańki mydlane, bitwa na śnieżki, magiczne pojki oraz ogromna radość, uśmiech i oczekiwanie na twarzach dzieci.

To wszystko stworzyło magiczną i niepowtarzalną atmosferę zbliżających się świąt. Na koniec odbyło się krótkie poszukiwanie Świętego Mikołaja. I oto jest! Miły, starszy Pan o pogodnej twarzy, który rozdaje nie tylko prezenty, ale i dobre uczynki oraz przekonuje nas, że my sami możemy choć przez chwilę poczuć się jak święty Mikołaj. Bo dawanie jest równie piękne, jeśli nie piękniejsze, niż samo otrzymywanie.

Zdjęcia nadesłane przez Gminne Centrum Kultury w Nędzy.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.