Zatańczą dla Krzysia drugi raz!

Zatańczą dla Krzysia drugi raz!

Odbędzie się druga edycja charytatywnego maratonu tanecznego, z którego całkowity dochód przeznaczony będzie na leczenie Krzysztofa Najdowskiego.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?Historię Krzysia opisywaliśmy tutaj. Po wypadku, jakiemu uległ na wakacjach, Krzyś i Jego partnerka Magdalena wraz z rodziną i przyjaciółmi walczą o każdy ruch. Po wszystkich zbiórkach i akcjach charytatywnych pojechał na turnus rehabilitacyjny do Krakowa. Niestety, jego koszt pochłonął prawie wszystkie zebrane pieniądze.

Krzyś wrócił już do domu i tam kontynuuje rehabilitację. Wiadomo, że nie da ona aż tak dobrych rezultatów jak ta wyjazdowa. Przydałby mu się także samochód, którym można by go było wozić po różnych specjalistach, lekarzach i rehabilitantach. Na ten moment Jego leczenie zamyka się w Rybniku.

Zbiórka jakiś czas temu stanęła w miejscu. Na szczęście rodzina, przyjaciele i znajomi wpadli na kolejny fantastyczny pomysł!

II EDYCJA Maratonu Charytatywnego – Tańczymy dla Krzycha!

Serdecznie zapraszamy na 2 edycję charytatywnego maratonu tanecznego, z którego całkowity dochód przeznaczony będzie na leczenie Krzyśka – pomóżmy razem postawić Krzycha na nogi!

mówią Organizatorzy

Maraton odbędzie się w sobotę – 7 maja wStudio Tańca Dance Cap (Wodzisław Śląski, Ziemowita 8A).

Trzy bloki taneczne:

  • Pierwszy blok HIGH HEELS: 11-12:15, Klaudia Czapka
  • Drugi blok TWERK: 12:30 -13:45, Natalia Markiefka
  • Trzeci blok DANCEHALL: 14-15:15, Martyna Kamińska.

Cennik:

  • 1 blok – 30 zł
  • Całość – 70 zł.

Podczas maratonu odbędzie się także loteria fantowa, w której można wygrać m.in.: miesięczne karnety na zajęcia taneczne, wejście do klubu – loża VIP oraz zniżki na usługi.

Kontakt pod numerem: Kontakt: 795 766 813. Wydarzenie można śledzić tutaj.

Jak jeszcze można wesprzeć Krzysia?

  • Wpłacając chociaż symboliczną kwotę na zrzutkę.
  • Wspierając grupę z licytacjami.
  • Wrzucając pieniążki do puszek, które znajdują się m.in w sklepie z majtkami – Aleksandra Koszalińska, w piekarniach Barański w Leszczynach i Czuchowie, w warzywniaku w Czerwionce obok Tesco, w Zaczarowana kraina, w Hello Beauty AEG., u Magdalena Piórkowska – make up & brows, a także w kilku punktach w Raciborzu, jak np LUZ sklep odzieżowy.
  • Udostępniając ten artykuł.
  • Przekazując 1% podatku:

1% podatku
Numer KRS: 0000396361
Cel szczegółowy 0156745 Krzysztof.

Za każdą formę wsparcia Krzyś, Madzia, rodzina i przyjaciele są bardzo wdzięczni!

Niedługo będziemy Was informować o kolejnym wydarzeniu, gdyż Stowarzyszenie Aktywni Społecznie ASy także wesprze Krzysia podczas Sztafety Rowerowej na 60-lecie Czerwionki-Leszczyn.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Pierwsze warsztaty wyjazdowe Powiatowej Szkoły Lokalnych Liderów Previous post Pierwsze warsztaty wyjazdowe Powiatowej Szkoły Lokalnych Liderów
warsztaty tworzenia mydeł Next post Warsztaty tworzenia mydeł naturalnych w Nędzy z Eleną Szłykową