Zaproszenie na przedsezonową prezentację ekipy PGG ROW Rybnik

14 marca KS ROW Rybnik zaprasza na przedsezonową prezentację ekipy PGG ROW Rybnik. Wydarzenie odbędzie się na terenie hali widowiskowo-sportowej w Rybniku-Boguszowicach.

Prezentacja ekipy PGG ROW Rybnik

Wejście na prezentację ekipy PGG ROW Rybnik będzie biletowane. Jednak szczegóły dotyczące sprzedaży wejściówek oraz przebiegu imprezy zostaną podane w późniejszym terminie.

Msza święta

15 marca odbędzie się msza św. w intencji całego środowiska żużlowego, która będzie odprawiona w parafii pod wezwaniem Chrystusa Króla w Rybniku-Golejowie. Nabożeństwo rozpocznie się o godzinie 13:00. Wezmą w nim udział członkowie zarządu klubu, pracownicy, zawodnicy PGG ROW Rybnik. ROW Rybnik serdecznie zaprasza do uczestnictwa swoich kibiców.

Źródło: ROW Rybnik

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Previous post Pijany kierowca sfingował napad i kradzież samochodu. Nagrał go monitoring
Next post Najlepsi uczniowie „Korfantego” dostaną pracę

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds