Podróż do przyszłości

Zapraszamy w „Podróż do przyszłości” w Gostyni

Wydarzeń w tym roku mamy jak na lekarstwo. Tym bardziej zapraszamy 12.09 do Gostyni gdzie odbędzie się impreza pod nazwą „Podróż do przyszłości”.

Na pewno nie raz zastanawiałeś się nad przyszłością swoją, swoich bliskich. Czy myślałeś jednak jak zmieni się Twoja najbliższa okolica, dzielnica, miejscowość? Ty też masz na nie wpływ, dlatego razem organizatorami wybierz się w krótką podróż do przyszłości w sobotnie popołudnie, 12 września w Gostyni.

W Zagrodzie Śląskiej rozpocznie się realizacja projektu „Podróż do przyszłości” na terenie Gminy Wyry. 12 września w godz. 16:00-19:00 zapraszamy wszystkich chętnych – bez względu na wiek do udziału w przygotowanym wydarzeniu.

mówi Wioleta Kurzydem- jedna z organizatorek wydarzenia

W programie znajduje się m.in. dyskusja o książkach, które zabieramy w podróż, teatralne i plastyczne warsztaty ekologiczne, animacje dla dzieci, pokaz teatru ognia. Przygotowany będzie także punkt wymiany książek i roślin – dla wszystkich chętnych. To świetna okazja, by nie tylko odświeżyć swoją domową bibliotekę czy ogród, ale również poznać się wzajemnie, wymienić informacjami.

Szczegóły możecie znaleźć w wydarzeniu na Facebooku.

Wydarzenie w Gostyni to pierwsze z trzech otwierających projekt. Kolejne odbędzie się w gminie Czerwionka-Leszczyny. Konkretnie w Palowicach w sobotę 19.09.2020. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Podróż do przyszłośći

Organizatorem wydarzenia jest grupa nieformalna Polska 2050 Ekipa Śląskie.

Projekt dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

Prawa człowieka można włożyć między bajki!

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

prawa człowieka Previous post Prawa człowieka można włożyć między bajki!
węgiel koksowy Next post Węgiel koksowy na liście surowców strategicznych