Zmiana organizacji ruchu na ważnym przejeździe kolejowo-drogowym w Czerwionce-Leszczynach (aktualizacja na dzień 29.11.2022)

Zmiana organizacji ruchu na ważnym przejeździe kolejowo-drogowym w Czerwionce-Leszczynach (aktualizacja na dzień 29.11.2022)

Tymczasowe oznakowanie przejazdu kolejowego przy ulicy Furgoła w Czerwionce-Leszczynach (linia kolejowa nr 140 w km 26,509) wskazuje na zbliżające się utrudnienia w ruchu pojazdów. Według danych zawartych na tablicy, przejazd będzie zamknięty w okresie od 28 listopada do 5 grudnia 2022 r.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Przejazd kolejowo-drogowy z tymczasowym oznakowaniem – materiały redakcji.

Warto uwzględnić tę informację przy planowaniu podróży i zaplanować alternatywną trasę przejazdu.

W dniu 22 listopada 2022 r. zmieniona została informacja zawarta na tablicach. Przewidywany okres utrudnień zmieniono z 24.11-01.12 na 28.11-05.12.

Szczegółowe informacje przekazane przez portal gminny czerwionka-leszczyny.pl:

„W związku z pracami remontowymi prowadzonymi na przejeździe kolejowym przy ulicy Furgoła w dniach 28 listopada – 5 grudnia wystąpi zmiana organizacji ruchu.

Na przejeździe kolejowym w ciągu dnia ruch będzie odbywać się pełną szerokością drogi lub w razie takiej konieczności wahadłowo z ręcznym kierowaniem ruchem przez przeszkolonych sygnalistów. Z kolei w nocy z 28 na 29 listopada oraz z 29 na 30 listopada od godz. 23.00 do godz. 5.00 nastąpi zamknięcie drogi na przejeździe. Wytyczony objazd prowadzić będzie ulicami: Parkową, Kolejową oraz Leśną.

W okresie całkowitego wyłączenia przejazdu z ruchu kołowego na ul. Leśnej i Kolejowej obowiązywać będzie obustronny zakaz parkowania w godz. 22.00 – 6.00.

Na miejscu będą również obecni sygnaliści odpowiedzialni za kierowanie ruchem pojazdów.

5 grudnia przywrócona zostanie stała organizacja ruchu.”

Poniżej lokalizacja przejazdu:

https://goo.gl/maps/HKxALYL441UwrpMY8

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Artur Gliwicki

Rzeczoznawca budowlany, menedżer. Członek Stowarzyszenia Aktywni Społecznie. Działa na rzecz lokalnych społeczności poprzez organizację i udział w akcjach proekologicznych.