Wypadek na budowie. Nie żyje 35-latek

Wypadek na budowie. Nie żyje 35-latek

Do nieszczęśliwego wypadku doszło 24 maja w Żorach (dzielnica Zachód). Pomimo długiej reanimacji nie udało się uratować mężczyzny. Prokurator zarządził sekcję zwłok.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

24 maja po godzinie 20:00 policjanci zostali wezwani na interwencję do domu jednorodzinnego w budowie, w dzielnicy Zachód. Kobieta znalazła leżącego na schodach męża. Jak ustaliła policja:

35-latka zaniepokojona brakiem kontaktu z mężem przybyła na budowę, by sprawdzić co dzieje się z mężczyzną i kiedy weszła do wewnątrz znalazła go leżącego na betonowych schodach

Mimo, iż kobieta natychmiast rozpoczęła reanimację, w czym później pomogła jej policja, aż do przyjazdu karetki, mężczyzny nie udało się uratować.

W budynku policja znalazła przewróconą drabinę. Po oględzinach powiadomiono prokuratora, który zarządził sekcje zwłok.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.