szaleniec z Palowic

Wracamy do sprawy szaleńca z Palowic

Jak już informowaliśmy, na terenie Palowic doszło do oblania trzech dziewczyn substancją o silnym odorze. Po publikacji artykułu zaczęły do nas docierać Wasze maile.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Wszyscy uczestnicy dotychczasowych biegów przebieli już razem około 60 000 km. Już od kilkunastu dni trwają zapisy do XVI edycji biegu, a na liście startowej rejestracji dokonało już prawie 200 osób.

Tegoroczny limit uczestników wynosi 600 osób. Zapisów można dokonać na portalu w kwocie:

  • 55 zł do dnia 24.09.2023,
  • w późniejszym terminie (od 25.09.2023 do 05.10.2023) w kwocie 80 zł,
  • w dniu zawodów (15.10.2022) pod warunkiem niewyczerpania limitu 600 osób w kwocie 120 zł. 

Rywalizacji na dystansie 10 km w „biegu głównym”, zgodnie z tradycją będzie w tym dniu towarzyszył „bieg po zdrowie” na dystansie ok. 2,5 km.  Tu limit uczestników wynosi 750 osób.

Opłata startowa to”

  • 15 zł do dnia 5.10.2023 oraz
  • 25 zł w dniu biegu pod warunkiem niewykorzystania limitu uczestników.

Miło nam poinformować, że zamknęliśmy długą listę sponsorów biegu, którym już dziękujemy za  wsparcie. Prezentujemy ich w grafice.

mówią Organizatorzy

Wszystkie informacje można uzyskać na stronie internetowej. Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w XVI Żorskim Biegu Ulicznym!

Informacja i grafiki: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Sprawa z Palowic

Wracamy do sprawy łysego, wytatuowanego mężczyzny, który przemieszczał się ciemnym rowerem. Po publikacji dotarły do nas Wasze e-maile. Był widywany w różnych miejscach. Oto niektóre z nich:

Witam, z opisu jestem na 99,9% pewna, że chodzi o mężczyznę, który mieszka prawdopodobnie w Szczygłowicach. Jeździłam do pracy autobusem i on zawsze wsiadał/wysiadał tam. Wzmianka o chodzeniu po domach, itd. mnie utwierdziła. Niestety był dość agresywny, zaczepki i bezczelny w odzywkach do ludzi, nie jestem zaskoczona tą sytuacją…
Pozdrawiam

W gminie Czerwionka- Leszczyny, miejscowość Czuchów… dwa lata pod rząd chodził łysy, wytatuowany mężczyzna i mówił, że wyszedł z więzienia. Zbierał pieniądze. Czasami jest jeszcze widywany w Czerwionce. Ciekawe czy to ten sam?

Był też w Bełku właśnie mówił, że wyszedł z więzienia i czy go jakoś wspomogę. Był pieszo

Dziś (8 czerwca) ten koleś był w Dębieńsku. Szedł od strony Czerwionki. Prosił o pieniądze i ręczniki

Sprawą zajmuje się już policja

Sprawą zajmuje się już policja. Policjanci ustalili domniemanego sprawcę, jednak ze względu na przeprowadzane czynności nie informują o szczegółach w tej sprawie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

znaleziono ciało plaza Previous post Ciało 20-latka znalezione w centrum Rybnika!
kazik Next post Mieszkańcy Bełku w nowym teledysku KAZIKA

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds