Wpadli przez dziwne zachowanie kierowcy

26 stycznia, około godziny 10:40 policjanci z rybnickiej grupy Speed patrolowali rejon ulicy Wodzisławskiej. Dostrzegli kierowcę volkswagena polo, którego pasażer nie korzystał z pasów bezpieczeństwa. Kierowca osobówki został zatrzymany do kontroli drogowej. Dziwne zachowanie pasażerów pojazdu, skłoniło policjantów do wykonania testu na obecność narkotyków.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


W toku czynności, policjanci ustalili, że 27-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, a jego samochód nie ma aktualnych badań technicznych. Mundurowi zwrócili także uwagę na dziwne zachowanie kierowcy. Oprócz standardowego badania stanu trzeźwości, użyli więc również narkotestera. Tester na obecność narkotyków wykrył możliwą zawartość amfetaminy i metamfetaminy oraz cannabis w ślinie mężczyzny. W związku z tym, policjanci skierowali mężczyznę na badania krwi.

Mieszkaniec Rybnika podróżował wraz z 24-latkiem, którego, jak się okazało, poszukiwał sąd. Posiadał on przy sobie narkotyki, które ukrył w bieliźnie. Młody mężczyzna chował przez funkcjonariuszami marihuanę oraz amfetaminę. Co więcej, podczas przeszukania, policjantka znalazła u 22-letniej pasażerki 15 sztuk woreczków strunowych zawierających środki odurzające. Poza narkotykami funkcjonariusze zabezpieczyli młynek z zawartością suszu roślinnego oraz wagę elektroniczną. Wszystkich pasażerów pojazdu zatrzymała policja. Funkcjonariusze ukarali kierowcę 600-złotowym mandatem karnym za popełnione wykroczenia. Pasażerowie natomiast usłyszeli już zarzut posiadania środków odurzających, grozi im do 3 lat więzienia.

Źródło: KMP Rybnik

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Przedszkole bez smogu. Oddaj głos na swoją placówkę!

Uprawiał seks z psem w Czerwionce. Nie żyje

Previous post Poszukiwani świadkowie pobicia w Kamieniu
drożej za śmieci Next post I stało się jasne: drożej za śmieci w Czerwionce -Leszczynach!