uprawiał seks z psem

Uprawiał seks z psem w Czerwionce. Nie żyje

21 stycznia doszło do szokującego zdarzenia w Czerwionce. 50-latek umówił się w celach seksualnych z właścicielem…psa.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Wszyscy uczestnicy dotychczasowych biegów przebieli już razem około 60 000 km. Już od kilkunastu dni trwają zapisy do XVI edycji biegu, a na liście startowej rejestracji dokonało już prawie 200 osób.

Tegoroczny limit uczestników wynosi 600 osób. Zapisów można dokonać na portalu w kwocie:

  • 55 zł do dnia 24.09.2023,
  • w późniejszym terminie (od 25.09.2023 do 05.10.2023) w kwocie 80 zł,
  • w dniu zawodów (15.10.2022) pod warunkiem niewyczerpania limitu 600 osób w kwocie 120 zł. 

Rywalizacji na dystansie 10 km w „biegu głównym”, zgodnie z tradycją będzie w tym dniu towarzyszył „bieg po zdrowie” na dystansie ok. 2,5 km.  Tu limit uczestników wynosi 750 osób.

Opłata startowa to”

  • 15 zł do dnia 5.10.2023 oraz
  • 25 zł w dniu biegu pod warunkiem niewykorzystania limitu uczestników.

Miło nam poinformować, że zamknęliśmy długą listę sponsorów biegu, którym już dziękujemy za  wsparcie. Prezentujemy ich w grafice.

mówią Organizatorzy

Wszystkie informacje można uzyskać na stronie internetowej. Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w XVI Żorskim Biegu Ulicznym!

Informacja i grafiki: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Jak podają nowiny, właściciel psa zamieścił ogłoszenie o charakterze seksualnym w internecie, na które odpowiedział 50-letni mężczyzna. Policja nie wskazała dokładnej miejscowości, jednakże portal nowiny ustalił, że chodzi o Czerwionkę.

Po stosunku z psem mężczyzna źle się poczuł. Właściciel psa próbował go reanimować, a gdy to nie przyniosło skutku, zadzwonił po karetkę. Mężczyzny nie dało się uratować.

Zdarzenie potwierdziła Bogusława Kobeszko, rzecznik rybnickiej policji:

Właściciel psa został zatrzymany, zwierzę tymczasowo przebywa pod opieką wyznaczonych osób. Zarządzono sekcję zwłok zmarłego 50-latka

Prokuratura zleciła wykonanie dodatkowych badań histopatologicznych zmarłemu. Sprawdzą także czy był pod wpływem alkoholu. Właścicielowi psa postawiono zarzuty udostępniania psa celem wykonywania czynności seksualnych oraz zarzut znęcania się nad psem. Co jeszcze bardziej szokujące – właściciel psa tłumaczył, że sam wielokrotnie odbywał stosunek z psem, rasy amstaf. Grozi mu do 3 lat więzienia. Na razie otrzymał policyjny dozór.

Źródło: nowiny.pl

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

godzin dla seniora Previous post Koniec z godzinami dla seniora! Otwarte galerie i muzea
nie żyje Ryszard Kotys Next post Ryszard Kotys, czyli Paździoch z serialu „Świat według Kiepskich” nie żyje

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds