WOŚP: Wiemy ile zebrała Czerwionka-Leszczyny

Za nami 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie sztab w Czerwionce-Leszczynach organizował Hufiec ZHP. Jaki wynik padł w tym roku?

Jak poinformował nas Marek Looze– szef sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Czerwionce-Leszczynach zebrano 39 345,67zł. Jest to rekordowa kwota jaką udało się zebrać na terenie tej gminy.

To już 28 finał corocznej zadymy w środku zimy. W tym roku zbieramy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Na koniec dnia w całym kraju zebrano ponad 115 mln zł.

Previous post Uwaga! Ważna informacja dla mieszkańców Dębieńska
Next post Czytając dzieciom, czyli „Z nosem w książce”

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds