Włamywacz

Włamywacz ukryty pod łóżkiem

Policjanci z Posterunku Policji w Świerklanach zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę podejrzanego o włamanie do domu jednorodzinnego. Mundurowi znaleźli 22-letniego mężczyznę, ukrytego pod łóżkiem! Usłyszał już zarzuty i trafił do aresztu.

Do komisariatu Policji w Rybniku-Boguszowicach dotarła informacja o włamaniu do domu jednorodzinnego przy ulicy Wodzisławskiej. Gdy policja ze Świerklan przybyła na miejsce, zaczęła sprawdzać mieszkanie. W jednym z pokoi znaleźli włamywacza, który ukrywał się pod łóżkiem. Mężczyzna uszkodził drzwi w mieszkaniu, licznik energii elektrycznej, bojler elektryczny oraz skradł alkohol. Został zatrzymany.

Bardzo szybko okazało się, że to nie było jedyne przestępstwo włamywacza. Jak się później okazało, 22-latek na początku marca br. usiłował włamać się przez piwnicę do Ośrodka Zdrowia w Świerklanach. Dokonał wtedy licznych zniszczeń wewnątrz budynku na szkodę Urzędu Gminy. Straty zostały oszacowane na kwotę blisko 5 000 zł. Włamywacz przyznał się do zarzucanych mu czynów. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Jak podaje Śląska Policja, Posterunek Policji w Świerklanach działa od lutego br. po jego przywróceniu i gruntownym wyremontowaniu.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Kultura w sieci Previous post Kultura w sieci na czas pandemii- lokalnie na bogato
lekarz Next post Lekarz ze szpitala w Rybniku z koronawirusem

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds