lekarz

Lekarz ze szpitala w Rybniku z koronawirusem

W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 3 u jednego z lekarzy oddziału kardiologii zdiagnozowano CONVID-19.

Rzecznik WSS nr 3 w Rybniku, Michał Sieroń potwierdza, że u jednego z lekarzy wynik wyszedł pozytywny. Lekarz dyżurujący w Rybniku jest z zewnątrz i najprawdopodobniej zaraził się od pacjenta z innej jednostki. Zarażony lekarz nie wszedł na oddział. Kardiologia była nieczynna, gdyż odbywało się tam zamgławianie jednego pomieszczenia.

Lekarz, czekając na wyniki, przyjechał do szpitala. Nie wiedział jeszcze, że wynik testu jest pozytywny. Trzech innych lekarzy przebywa teraz na kwarantannie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Włamywacz Previous post Włamywacz ukryty pod łóżkiem
biznes Next post Pakiet osłonowy dla lokalnego biznesu

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds